2 Aralık 2022 Cuma akşamı televizyonda birbirinden iddialı yapımlar ekranlara gelecek. Kanal D’de Örümcek Adam 2 isimli yabancı sinema filmi seyircinin karşısına çıkarken Fox TV’de İyilik, Show TV’de Kızılcık Şerbeti, Star TV’de Yalı Çapkını, ATV’de ise Yalnız Kurt isimli dizilerin yeni bölümleri izleyiciyle buluşacak.
TV8’de MasterChef Türkiye heyecanı tüm hızıyla devam ederken TRT1’de 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları kapsamında önce Güney Kore-Portekiz, sonra da Kamerun-Brezilya maçı canlı olarak yayınlanacak.
2 ARALIK 2022 CUMA TV YAYIN AKIŞI
KANAL D YAYIN AKIŞI
07:00 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Hicran
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:00 Hicran
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 Yabancı Sinema Örümcek Adam 2
22:30 Yabancı Sinema Örümcek Adam 2
01:15 Camdaki Kız
03:30 Gelinim Mutfakta
05:45 Kavak Yelleri
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Aziz
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Kızılcık Şerbeti
00:15 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
02:45 Baba
ATV YAYIN AKIŞI
06:00 Bir Zamanlar Çukurova
07:00 Kahvaltı Haberleri
08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Yalnız Kurt
00:20 Aldatmak
03:20 Mutfak Bahane
05:20 Bir Zamanlar Çukurova
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:40 Benim Adım Melek
08:45 Bu Toprağın Sesi
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Yeşil Deniz
17:00 Ana Haber
17:55 İddiaların Aksine
18:00 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları Güney Kore-Portekiz
20:00 3’te 3
22:00 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları Kamerun-Brezilya
00:00 Yerli Sinema Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
02:45 Şehirden Uzakta
03:50 Teşkilat
STAR TV YAYIN AKIŞI
06:00 Güzel Köylü
07:00 Çöp Adam
09:00 Halit Yerebakan’la Doktor Geldi
10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Çöp Adam
18:15 Star Ana Haber
19:00 Toprak İle Fidan
20:00 Yalı Çapkını
00:15 Çöp Adam
03:00 Toprak İle Fidan
04:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
TV8 YAYIN AKIŞI
06:00 Canım Annem
07:15 8’de Sağlık
08:45 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
11:30 Yazgı
12:45 Canım Annem
13:30 Kadere Karşı
14:15 Doya Doya Moda
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Tuzak
02:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
04:30 Doya Doya Moda
FOX TV YAYIN AKIŞI
07:15 İlker Karagöz ile Çalar Saat
10:00 Ekonomi Arası
10:05 Çağla ile Yeni Bir Gün
13:00 En Hamarat Benim
16:30 Yasak Elma
19:00 Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
20:00 İyilik
23:30 Orta Sayfa
01:30 En Hamarat Benim
04:00 Son Yaz
06:00 Şevkat Yerimdar