13 Aralık 2022 Salı akşamı Kanal D’de Üç Kız Kardeş, TRT1’de Yürek Çıkmazı, Star TV’de Gecenin Ucunda, ATV’de Ben Bu Cihana Sığmazam, Show TV’de Baba isimli diziler yeni bölümleriyle takipçilerinin karşısına çıkarken, Fox TV’de yabancı sinema filmi Avatar ekranlarda olacak. TV8’de MasterChef Türkiye yarışmasında yarışmacılar en yüksek puanı almak için ter dökerken, TRT1’de 2022 Dünya Kupası yarı filan karşılaşması kapsamında Arjantin-Hırvatistan maçı canlı olarak yayınlanacak.
13 ARALIK 2022 SALI TV YAYIN AKIŞI
KANAL D YAYIN AKIŞI
07:00 Küçük Ağa
09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Hicran
13:00 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk ve Umut
17:00 Hicran
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 Üç Kız Kardeş
00:15 Camdaki Kız
02:30 Gelinim Mutfakta
05:00 Kavak Yelleri
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Aziz
08:00 Bu Sabah
10:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Baba
00:15 Sipahi
02:45 Kızılcık Şerbeti
ATV YAYIN AKIŞI
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam
00:20 Aldatmak
03:50 Mutfak Bahane
05:50 Bir Zamanlar Çukurova
TRT 1 YAYIN AKIŞI
05:40 Benim Adım Melek
08:45 Bu Toprağın Sesi
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Yeşil Deniz
15:30 Adını Sen Koy
16:30 Seksenler
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Yürek Çıkmazı
22:00 Dünya Kupası Yarı Final Karşılaşması Arjantin-Hırvatistan
00:00 Yürek Çıkmazı
02:10 Alparslan: Büyük Selçuklu
05:05 Adını Sen Koy
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:00 Halit Yerebakan’la Doktor Geldi
10:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Söz
18:15 Star Ana Haber
19:00 Toprak İle Fidan
20:00 Gecenin Ucunda
00:15 Çöp Adam
03:00 Güzel Köylü
05:00 Söz
TV8 YAYIN AKIŞI
06:00 Canım Annem
07:15 8’de Sağlık
08:45 Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa
10:30 Yazgı
12:00 Canım Annem
13:00 Kadere Karşı
14:00 Doya Doya Moda
16:00 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Tuzak
02:30 Zuhal Topal’la Yemekteyiz
04:30 Doya Doya Moda
FOX TV YAYIN AKIŞI
07:15 İlker Karagöz ile Çalar Saat
10:15 Ekonomi Arası
10:20 Yasak Elma
12:45 En Hamarat Benim
16:30 Tozluyaka
18:00 Kapımdaki Dedektif
19:00 Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber
20:00 Yabancı Sinema Avatar
23:45 Tozluyaka
02:45 En Hamarat Benim
05:00 Son Yaz
06:00 Kefaret
Yorumlar kapalı.