4 yıllık ilişkilerini bitiren Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu aynı evde yaşamaya devam ediyor! Nedeni ortaya çıktı…

4 yıllık ilişkilerini noktalayan Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu, ayrılık kararına rağmen aynı evde yaşamaya devam ediyor. İkilinin birlikte yaşamaya devam etmesi barıştıkları yönünde dedikodulara neden olurken, gerçek ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalı Çapkını‘nın başrolü Afra Saraçoğlu’nun yıldızı diziyle beraber yükselişe geçti. Dünyaca ünlü bir güzellik markasının yüzü olan oyuncuya reklam teklifleri yağarken, özel hayatı ise çalkantılı devam ediyor.

Saraçoğlu, 2022’nin son günü, 4 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla ayrılık kararını “4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz” sözleriyle duyurmuştu.

AYNI EVDE YAŞAMAYA DEVAM EDİYORLAR

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın aktardığına göre; ikilinin ayrılık kararı almasının ardından aynı evde yaşamaya devam ettiklerinin ortaya çıkması ise sosyal medyada barıştıkları yorumlarına neden oldu. Ancak Uskumruköy’deki bir sitede bulunan 2 katlı villada yaşayan ikilinin barışmadığı, sadece arkadaşlıklarının devam ettiği öğrenildi.

Dizi setinin yoğunluğu nedeniyle hemen yeni eve çıkamayan Saraçoğlu’nun, bu nedenle kısa bir süre daha eski evinde kaldığı ve eşyalarını yavaş yavaş yeni evine taşıdığı öğrenildi.

4 yıllık ilişkilerini bitiren Mert Yazıcıoğlu ve Afra Saraçoğlu aynı evde yaşamaya devam ediyor! Nedeni ortaya çıktı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!