istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

50 bin TL’lik bağışı 50 milyar TL diye anons edilen Yeni Çamoluk Otomotiv’in sahibi Hamit Duras’ın telefonuna bildirim yağdı

Depremzedelere bağış toplamak için televizyon kanallarının ortak yayınıyla yürütülen Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılan Yeni Çamoluk Otomotiv’in sahibi Hamit Duras’ın 50 bin TL’lik bağışı, 50 milyar TL diye anons edildi. Acun Ilıcalı, konuyla ilgili düzeltmeyi yaparken, Hamit Duras’ın cep telefonuna bildirim yağdığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Tek Yürek deprem ortak yayınında depremzedeler için bağış toplandı. Birbirinden ünlü isimlerin ve sunucuların katılımıyla gerçekleştirilen ortak yayınına canlı bağlanan Yeni Çamoluk Otomotiv’in 50 bin TL’lik bağışı yanlış anlaşıldı. Herkes Yeni Çamoluk Otomotiv’in sahibi kim? Yeni Çamoluk Otomotiv depremzedelere ne kadar, kaç TL bağışladı? sorularına yanıt ararken, o anlarda iş adamı Hamit Duras’ın telefonu bildirim yağmuruna tutuldu. Gerçek miktar ise sonradan açıklandı.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetlerinde meydana gelen iki büyük deprem sonrası toplam 10 ilin birçok kısmı enkaz altında kaldı. Türkiye Tek Yürek deprem ortak yayınında birbirinden ünlü isimler bağış toplamak için bir araya geldiler. Yeni Çamoluk Otomotiv’in sahibi İş adamı Hamit Duras, Türkiye Tek Yürek ortak canlı yayınına katılarak bağış miktarını bildirdi.

YENİ ÇAMOLUK OTOMOTİV DEPREME NE KADAR BAĞIŞLADI?

50 milyar lira bağış ile gündem olan Yeni Çamoluk Otomotiv: “Yanlış anlaşılma sonucu oluşan durumu düzeltme gereği duymaktayız. Yeni Çamoluk Otomotiv olarak yaptığımız bağış miktarı 50 bin liradır.” dedi. Açıklamayı sunucu Acun Ilıcalı duyurdu.

YENİ ÇAMOLUK OTOMOTİV’İN SAHİBİ KİM?

Yeni Çamoluk Otomotiv İstanbul’da otomobil satışı yapan bir galeri olarak tanınıyor. Şirketin sahibi ise iş adamı Hamit Duras, Yeni Çamoluk Otomotiv şirketinin bağışıyla ilgili yanlış anlaşılmanın ardından açıklama yaptı.

İş adamı Hamit Duras’ın yaptığı bağışın 50 milyar lira değil 50 bin lira olduğunu sunucu Acun Ilıcalı ifade etti.

KENDİSİ DE ŞAŞIRDI, TELEFONUNA BİLDİRİM YAĞDI

Yapılan yanlış anonsun ardından bir anda Türkiye’nin en çok konuştuğu isim olan Hamit Duras’ın o anlarda cep telefonuna bildirim yağdığı ortaya çıktı. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

50 bin TL’lik bağışı 50 milyar TL diye anons edilen Yeni Çamoluk Otomotiv’in sahibi Hamit Duras’ın telefonuna bildirim yağdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!