Adaylıktan çekilen Muharrem İnce oyunu kullandığı sandık başından isyan etti: Eski arkadaşlarım dahil herkese dava açacağım

Seçime 3 gün kala cumhurbaşkanı adaylığından çekilen Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, Ankara’da oyunu kullandı. Sandık başında basın mensuplarına sitem eden İnce, "Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir terör örgütü var. Bir cinsel ilişki sitesinden almışlar görüntüleri, benim kafamı yapıştırmışlar. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, oyunu Ankara Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi’nde kullandı. İnce oyunu kullanmasının ardından bir açıklama yaptı.

“ORTADA BİR KASET YOK”

Burada kendisine düzenlenen kara propagandaya ilişkin olarak gazetecilere sitem eden İnce, “Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir terör örgütü var. Bir cinsel ilişki sitesinden almışlar görüntüleri, benim kafamı yapıştırmışlar. Ne kaset komplosu? Ortada bir kaset yok. Rica ediyorum haberleri doğru yapın” dedi.

“BUNU YAYANLAR VAR YA, HEPSİNE DAVA AÇACAĞIM”

İnce, “Ama bunları ortaya çıkartan FETÖ. Ama bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil. Her birine dava açacağım” diye konuştu.

ADAYLIKTAN ÇEKİLMİŞTİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 11 Mayıs’ta partisinin genel merkezinde yaptığı açıklamada adaylıktan çekildiğini açıklamıştı. İnce “Bunu memleketim için yapıyorum” demişti.

Adaylıktan çekilen Muharrem İnce oyunu kullandığı sandık başından isyan etti: Eski arkadaşlarım dahil herkese dava açacağım

Yorumlar kapalı.