Ahmet Hakan’dan TOGG eleştirisi: Ne gerek var gizem yaratmaya?

Ahmet Hakan, Hürriyet’te bugün kaleme aldığı yazısında TOGG hakkında gizem yaratıldığını belirterek “Yarattığınız gizem, kötücül yaklaşımlara alan açıyor. Farkında değil misiniz?” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, yerli otomobil TOGG hakkında gizem yaratıldığını ve bunun spekülasyonlara sebebiyet verdiğini söyledi.

Hakan, “Ne gerek var gizem yaratmaya” başlıklı yazısında şunları kaydetti:

“TOGG konusunda bunca spekülasyonun tek nedeni iflah olmaz kötü niyetliler mi? Tabii ki hayır.

“GÖZÜYLE GÖRSE BİLE TATMİN OLMAYANLAR TABİİ Kİ OLACAK”

Fabrikayı doğru dürüst medyaya açmayanların… Konuyla ilgili dört başı mamur bir iletişim kampanyası yürütmeyenlerin… Akla gelebilecek her türlü soruya açıklıkla yanıt vermeyenlerin… Ana akım medyada yer alarak kapsamlı açıklamalar yapmayanların… Spekülasyonların büyümesindeki sorumlulukları büyük. Kötü niyetliler tabii ki olacak. Siyasetten gözü dönmüşler tabii ki olacak. Yapılan açıklamalara rağmen ortalığı bulandırmaya çalışanlar tabii ki olacak. Gözüyle görse bile tatmin olmayanlar tabii ki olacak.

“YARATTIĞINIZ GİZEM, KÖTÜCÜL YAKLAŞIMLARA YOL AÇIYOR”

Ama bunların dışında kalan iyi niyetli milyonları göz önünde bulundurup… Art niyetlilerin avuçlarını yalamalarına yol açacak akıllıca bir iletişim stratejisi izlemek bu kadar mı zor? Ne gerek var gizem yaratmaya? Yarattığınız gizem, kötücül yaklaşımlara alan açıyor. Farkında değil misiniz?”

Yazının tamamını okumak için tıklayınız

Ahmet Hakan’dan TOGG eleştirisi: Ne gerek var gizem yaratmaya?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!