Ahmet Kaya için 25 kilo aldı

Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini üstlendiği Ahmet Kaya’nın hayatını anlatan filmde, sanatçının gençliğini oynayan Serdal Genç, 25 kilo alarak rolüne hazırlandı. Başarılı oyuncunun büyük değişimi hayranlık uyandırdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Serdal Genç, Ahmet Kaya’nın gençliğini oynadığı sinema filminden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. İki yıl önce çekilen filmdeki rolü için 25 kilo alan oyuncu, dikkat çeken fotoğrafa, “Sizce bu kim? Çocukluğumdan beri hayranı olduğum adamı oynama şansı edindim, çok mutluyum” notunu düştü.

Hürriyet gazetesinden İsmail Bayrak’ın haberine göre; Ahmet Kaya’nın kendisi için çok değerli olduğunu söyleyen Serdal Genç, “Hayatımın büyük bir bölümüne etki eden Ahmet Kaya’yı oynamıştım, daha da ölsem gam yemem. Film ne zaman vizyon yapar, Allah kerim!” ifadelerini kullandı.

Kudret Sabancı’nın çektiği filmde, 1995 yılında kadar Ahmet Kaya’yı canlandıran Serdal Genç, rolü için 105 kiloya çıktıktan sonra sıkı bir diyetle eski formuna geri döndüğünü belirtti.

Ahmet Kaya’nın, 1995 yılından sonraki hayatını Celil Nalçakan’ın oynadığı filmin çekimleri, koronavirüs pandemisi öncesi tamamlanmıştı. Pandemi nedeniyle çekim sonrası hazırlıkları yapılamadığından vizyon tarihi ertelenmişti. Ahmet Kaya’nın çıktığı bir yolculuğun hikâyesini konu alan filmde ayrıca Ezgi Şenler de rol alıyor.

Ahmet Kaya için 25 kilo aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!