Ajda Pekkan: Metroya hiç binmedim, Marmaray’ı çok merak ediyorum

Ajda Pekkan, sahnede giydiği kıyafetler nedeniyle hedef haline gelen Gülşen'e destek verdi ve "Sahnede kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle giyinmeli." dedi. Ajda Pekkan ayrıca ünlü olduğu için İstanbul'u gönlünce gezemediğini, metroyu, metrobüsü ve Marmaray'ı çok merak ettiğini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ajda Pekkan, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’ın sorularını yanıtladı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde gerçekleşen etkinliklere katılmasına yönelik eleştirilere de yanıt veren Pekkan, Erdoğan için “Hepimizin Cumhurbaşkanı” yorumu yaparak,  “Sosyal medyada bu tarz eleştirileri de çok önemsemiyorum bu açıdan. Ben incinmediğim her yere giderim” dedi.

Söyleşinin bir kısmı şöyle:

Sosyal medyada zaman zaman gündem oluyorsunuz. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkinliğine katıldığınızda eleştiri almıştınız…

Niye eleştirildiğimizi anlamıyorum gerçekten. Cumhurbaşkanımız, tüm milletimizin seçimi ile belirlenmiş bir kişi ve hepimizin Cumhurbaşkanıdır. Neticede şahısları değil ülkemizi temsil ediyor. Beni, Cumhurbaşkanımız, devletimiz herhangi bir organizasyona davet ettiği zaman tabii ki müsaitlik durumuma göre icabet edip katılıyorum. Sosyal medyada bu tarz eleştirileri de çok önemsemiyorum bu açıdan. Ben incinmediğim her yere giderim. Benim için önemli olan bu.

Bir röportajınızda “Metrobüse, İDO’ya hiç binmedim, çok merak ediyorum” demiştiniz…

Evet, çok merak ediyorum. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray’ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum. Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hâlâ aklıma geliyor.

 

Ajda Pekkan: Metroya hiç binmedim, Marmaray’ı çok merak ediyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!