AKP’li belediye meclisi üyesinden Akşener ve Kılıçdaroğlu görüşmesine skandal yorum: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!

AKP'li Tuzla Belediye Meclisi üyesi Türel Ağyol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in salı akşamı Ankara Ahlatlıbel'deki buluşmalarını görüntüleyen fotoğrafı, ağır hakaret içeren bir mesajla Twitter hesabına koydu. Ağyol, Akşener ve Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını, geçmişte bazı siyasetçilerin gizlice kaydedilmiş seks kasetlerine gönderme içeren "Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz" yazısıyla paylaştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile İyi Parti lideri Akşener, Çankaya Belediyesi’nin Ahlatlıbel Tesisleri’nde ikili görüşme gerçekleştirdi. AKP’nin Tuzla Belediyesi meclis üyesi Türel Ağyol, iki liderin görüşmesi esnasında basına servis edilen fotoğrafın altına ağır itham içeren cümle yazdı.

PAYLAŞIMINI SİLDİ

CHP Fotoğraf Servisi’nin paylaştığı fotoğrafın altına “Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!” ifadesini yazan Türel Ağyol, paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı.

AKP'li belediye meclisi üyesinden Akşener ve Kılıçdaroğlu görüşmesine skandal yorum: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!

AKŞENER’DEN ÖZÜR DİLEDİ

Twitter’dan yazdığı yorumu daha sonra silen Türel Ağyol, Facebook hesabından ‘özür metni’ yayınladı. Yazdığı yoruma ‘hiç aklının ucundan bile geçmeyecek benzetmeler yapıldığını’ söyleyen Ağyol, ‘ironi’ yaptığını söyledi. İyi Parti liderinden özür dileyen Türel Ağyol, “Bu üzücü paylaşımımdan dolayı sayın Meral Akşener başta olmak üzere herkesten özür dilerim” dedi.

AKP'li belediye meclisi üyesinden Akşener ve Kılıçdaroğlu görüşmesine skandal yorum: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!

CHP VE İYİ PARTİ TUZLA BELEDİYESİ’NE GİDİYOR

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yarın (29 Aralık) saat 12’de Tuzla Belediyesi önüne gideceklerini açıkladı. İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve parti örgütünün de olacağını ifade eden Kaftancıoğlu, paylaşımında şunları yazdı:

“Kaybettiğini gören AKP ahlaksızlıkta da sınır tanımamaya başladı. Kadın, erkek omuz omuza memleket sevdasına mücadele etmeyi bilmeyen AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına karşı: Yarın saat 12.00’de Tuzla Belediyesi önündeyiz!

İyi Parti İl Başkanı Sayın Buğra Kavuncu ve örgütlerimizle birlikte hep birlikte sesimizi yükseltecek ve bu ahlaksız anlayışı memleketin başından def edeceğiz çok yakında!”

“KAYNAĞINI ALDIĞI ASIL SEVİYESİZ ODAKLARA TEPKİMİZİ DUYURALIM”

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesinin yapmış olduğu ahlâksız sosyal medya paylaşımına tepkimizi yarın gür bir sesle göstereceğiz. Saat 12.00’da, Tuzla Belediyesi önünde buluşalım ve siyasetin bu çirkin yüzüne, bunun kaynağını aldığı asıl seviyesiz odaklara tepkimizi duyuralım” dedi.

AKP’li belediye meclisi üyesinden Akşener ve Kılıçdaroğlu görüşmesine skandal yorum: Umarım bu geceki birliktelikten kaset çıkmaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!