Aleyna Tilki: Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum

16 Eylül'de Çorum'da gerçekleştirmesi planlanan konseri hedef gösterilen Aleyna Tilki, "Çok üzgünüm… Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkede konser ve festival yasaklarının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Çorum’da 16 Eylül’de düzenlenmesi planlanan Pırlanta Pirinç Festivali’nde sahne alacak olan Aleyna Tilki, Diyanet-Sen Çorum Şube Başkanı İsmail Şanal’ın kendisini hedef göstermesinin ardından, “Çok üzgünüm.. Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum” dedi.

Tilki, duruma sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ile tepki gösterdi.

‘ÜLKEMİZDE KONSER YAPMAK O KADAR ZOR Kİ’

Tilki, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Çok üzgünüm.. Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum” diyerek şu açıklamalarda bulundu: “Çocukluğumdan beri sustuklarımı, yaşadıklarımı sahnede şarkılarımla iyileştirmek yaşamdaki tek yolum.. Benden sahnemi aldığınızda, benim yaşadıklarımı sindirebileceğim bir hayatım olmayacak… Ve beni etrafımdakiler dahil herkes üzüyor. Pandemi zaten çok zor bi dönemken, şuan ülkemizde konser yapmak da o kadar zor ki… Hadi ben konsere ruhen ihtiyaç duyuyorum. Benim ekibimdeki 50 kişi ailesine bakıyor… Hepimizin iyileşmesi için daha çok müziğe, konsere ihtiyaç var.”

Aleyna Tilki: Aylardır iptal olan işlerime, yaratılan baskıya çok üzülüyorum

Yorumlar kapalı.