Aleyna Tilki’den ağır küfürlü paylaşım! “Dostlarım o… olmuş”

Pop müziğinin genç yıldızı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Dostlarım” dediği kişilere ağır küfür etti. Bir takipçisinin "Bir genç kızın küfür etmesi ne kadar doğru?" yorumuna verdiği cevap da kafaları karıştırdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güçlü sesi ve tarzıyla özellikler genç kuşağın favori isimlerinden olan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda “Başıma Belasın” isimli şarkısını çıkararak hayranlarını sevindirmişti.

AĞIR GÖNDERME YAPTI

Son dönemde deprem bölgesinde yaptığı etkinlikler ve yardımlarla gönülleri fetheden Aleyna Tilki sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Genç şarkıcı Twitter hesabından küfürlü paylaşım yaptı. “Dostlarım o.. olmuş” ifadelerini kullanan Tilki birilerine ağır göndermede bulundu.

TAKİPÇİLERİNDEN YORUM GECİKMEDİ

Aleyna Tilki’nin küfürlü paylaşımını gören takipçileri, “Bir genç kızın küfür etmesi doğru değil” yorumlarını yaparken oldukça sinirli olduğu gözlenen Tilki, “Onlar yaptıklarından utanmıyor, ben mi utanacağım kim olduklarını söylerken” cevabını verdi. Birçok kişi ünlü şarkıcının kime sinirlendiğini merak ediyor.

Aleyna Tilki’den ağır küfürlü paylaşım! “Dostlarım o... olmuş”

 

Aleyna Tilki’den ağır küfürlü paylaşım! “Dostlarım o… olmuş”

Yorumlar kapalı.