Ankara’da sürpriz buluşma: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu bir araya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş Ankara'da bir araya geldi. İki isim de görüşmenin ardından sosyal medya hesaplarından art arda paylaşımlarda bulundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş, Ankara’da bir araya geldi. Görüşmenin ardından birlikte oldukları fotoğrafı kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan Yavaş ve İmamoğlu, “ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek” diye yazdı.

Paylaşılan ortak mesajda, “Bugün Başkent’imizde, Ankara’mızın değerli başkanı Mansur Yavaş ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek.

Bugün Başkent’imizde, İstanbul’umuzun değerli başkanı Ekrem İmamoğlu ile örnek belediyecilik uygulamaları, yerel yönetimler ve sosyal belediyecilik üzerine faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. ABB ve İBB ortak çalışma kültüründen beslenerek büyümeye devam edecek.” denildi.

Ankara’da sürpriz buluşma: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu bir araya geldi

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!