Ankara’da toplu taşıma 19 Mayıs’ta ‘ücretsiz’

Ankara’da vatandaşlar '19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı' dolayısıyla, belediyeye bağlı toplu taşıma araçlarından ücretsiz şekilde yararlanabilecek. Söz konusu gelişme, ABB'ye bağlı EGO Genel Müdürlüğü tarafından duyuruldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü, ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda EGO otobüsleri, metro, Ankaray ve Teleferik ’in ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’ nce alınan “İlk Mahalli İdare seçimlerine kadar dini ve milli bayram günlerinde saat 06.00’dan başlayarak gece saat 24.00’e kadar EGO Genel Müdürlüğüne ait otobüs, raylı sistemler ve teleferik ile verilen toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlandırılması …” kararı gereği vatandaşlarımız, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda EGO Genel Müdürlüğünce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden (Otobüs, Metro ve ANKARAY ile daha önce belirlenen servis saatlerinde olmak kaydıyla Teleferik) ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.”

Ankara’da toplu taşıma 19 Mayıs’ta ‘ücretsiz’

Yorumlar kapalı.