Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz’dan O Ses Türkiye sahnesinde dikkat çeken yakınlaşma

O Ses Türkiye yılbaşı sahnesinde Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz'un yakınlaşması geceye damga vurdu. Dikkat çeken yakınlaşmanın ardından ikili hakkında 'sevgililer mi?' yorumları yapıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü ile ekrana geldi. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı programda Ayça Ayşin Turan performansıyla dikkat çekti. Ayrıca Murat Boz ile arasındaki samimi diyalogda geceye damga vurdu. Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz’un bu yakınlaşması akılları ‘sevgililer mi?’ sorusunu getirdi.

AYÇA AYŞİN TURAN VE MURAT BOZ SEVGİLİ Mİ?

Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz Kasım ayı başında bir davette yakınlaşmıştı, aralarında aşk dedikoduları gündeme gelmişti. Magazin kulislerinde konuşulan ikilinin son olarak O Ses Türkiye yılbaşı sahnesindeki yakınlaşması geceye damga vurdu.

Murat Boz yaptığı son açıklamasında kesin bir dille “Sevgili değiliz” demişti.

Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz'dan O Ses Türkiye sahnesinde dikkat çeken yakınlaşma

O SES TÜRKİYE SAHNESİNDE DİKKAT ÇEKEN YAKINLAŞMA

O Ses Yılbaşı özel bölümünde Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz birlikte düet yaptı.

Murat Boz ayrıca Ayça Ayşin Turan’ın onu seçmesi içinde oldukça uğraştı. “Merhaba Murat ben. Hiçbirinize vermem. Çok güzelsin. Haberlerde okudum ve sen ‘saçını ektir’ demişsin. Ben de hemen ektirdim, beni seçmezsen söktürtürüm.” dedi. Bu dakikalar sosyal medyada çok konuşuldu.

Ayça Ayşin Turan ve Murat Boz’dan O Ses Türkiye sahnesinde dikkat çeken yakınlaşma

Yorumlar kapalı.