Aziz Yıldırım ‘Gönlümden geçen aday’ demişti: Murat Ülker’den Fenerbahçe için adaylık açıklaması!

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım basın toplantısında "Gönlümden geçen aday" dediği Murat Ülker, adaylıkla ilgili açıklama yaptı. Ülker, “Aziz Bey’e çok teşekkür ederim ama aday değilim. Neden? Çünkü duracak yeri bilirim”  dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Murat Ülker’le konuştuğunu ve Ülker’in aday olmayacağını yazdı.

Ülker ile konuşmasını sosyal medya hesabından paylaşan Işık, şunları kaydetti:

“Az önce Murat Ülker’le konuştum, Aziz Yıldırım’ın gündeme getirdiği kendisinin Fenerbahçe başkan adaylığı konusunu sordum, “Aziz Bey’e çok teşekkür ederim ama aday değilim. Neden? Çünkü duracak yeri bilirim” dedi.”

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

İşte Aziz Yıldırım’ın Murat Ülker ile ilgili sözleri:

“Fenerbahçe’de çok başkan adayı var. Gönlümden geçen Murat Ülker’dir. Nihat Özdemir ile başkanlık için teklifte bulunmadım. Çünkü başkan olma şansı yok, kulüpten istifa etti. Olsa memnuniyetle desteklerim. Murat Ülker dostumdur. Ayda bir yemek yeriz. Kendisi iyi ve büyük bir Fenerbahçeli. Onun başkan olmasını çok isterim. Çok katkıları olur. Murat Bey’e başkanlık çok yakışır. Bu onun verebileceği karar. Bu kararı verirse, bütün gücümle desteklerim. 3 Temmuz’da Fenerbahçe’nin ayakta kalması için çok büyük destek verdi. Onlara teşekkür ediyorum. Ama yaptıkların desteğin bilinmemesini istediler.”

Aziz Yıldırım ‘Gönlümden geçen aday’ demişti: Murat Ülker’den Fenerbahçe için adaylık açıklaması!

Yorumlar kapalı.