Babasını kaybeden Özge Ulusoy’un acısı dinmiyor: Hayatımın en zor dönemini yaşıyorum

Geçtiğimiz haftalarda 73 yaşındaki babası emekli albay Haydar Ulusoy’u trafik kazasında kaybeden Özge Ulusoy, önceki gün katıldığı bir lansmanda "Babam için adaletin peşindeyim" diyerek üzüntüsünü paylaştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özge Ulusoy’un babası Haydar Ulusoy, 4 Aralık Pazar günü geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Elif N. yönetimindeki cip, Milli Savunma Bakanlığı lojmanları önünden yolun karşısına geçmek isteyen Haydar Ulusoy’a çarparak, hayatını kaybetmesine sebep olmuştu.

“BÖYLE BİR VİCDANSIZLIK OLABİLİR Mİ?”

Babasının ölümüyle yıkılan Özge Ulusoy, sosyal medyada “Kaza değil, cinayet” diyerek isyan etmişti. Tutuklanan sürücünün ifadesine de değinen ünlü isim, “Komple çelişkilerle dolu! Fren yaptığını söylüyor, fren izi yok! 50 km’nin altında gittiğini söylüyor ve hafif sağa kırdığını söylüyor. Bunların hepsi yalan. Babama 50 km’nin altında çarpsaydı, babam şu anda hastanedeydi. Merhamet yok, herkese yalan söylüyorlar, böyle bir vicdansızlık olabilir mi?” ifadelerini kullanmıştı.

“ŞU AN EVLİLİK YOK”

Özge Ulusoy geçtiğimiz gün Tüyap Mobilya Fuarı’nda bir lansmana katıldı. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Faruk Çolakoğlu ile devam eden ilişkisi hakkında gelen sorulara ünlü manken ”Ben özel hayatım konusunda konuşmayı tercih etmiyorum, geçmiş ilişkilerimde de şimdiki ilişkimde de konuşmayı tercih etmiyorum. İkimiz de gözlerden uzak kendimize özel bir şeyler yaşamaya çalışıyoruz. İlişkimizi kaçarak ve saklanarak değil ama usulünce yaşamayı tercih ediyoruz. Şu an için evlilik durumu yok ama evliliğe karar verdiğimizde inanın bunu saklamayız ve söyleriz size” diye konuştu.

“PERİŞAN DURUMDAYIZ”

Özge Ulusoy’un babası 4 Aralık’ta Ankara’da karşıdan karşıya geçerken araba çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Özge Ulusoy bunun bir kaza olmadığını iddia ederek hukuki süreç başlatmıştı. Konuyla ilgili gelen sorulara ünlü manken, “Hayatımın en zor dönemini geçiriyorum. Ben, ablam ve annem perişan durumdayız. Beklenmedik, çok ani ve bence çok haksız bir olayla karşı karşıya kaldık. Dava süreci devam ediyor, babam için adaletin peşindeyim, kızı olarak onu adaletli bir şekilde uğurlamak istiyorum” diyerek üzüntüsünü dile getirdi. Ulusoy sürecin takipçisi olacağını da sözlerine ekledi.

“HOŞÇA KAL DEMİYORUM, ELBET KAVUŞACAĞIZ”

Zor günler geçiren Ulusoy, babasıyla birlikte çekilen eski bir fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Haydar Ulusoy’u yad eden Özge Ulusoy, duygusal bir mesaj kaleme almıştı.

Özge Ulusoy, paylaşımına şu notu düşmüştü:

Kalbim… Seni bu evrendeki tüm sevgilerden daha çok seviyorum… Benimlesin biliyorum, hissediyorum… ‘Hoşça kal’ demiyorum, elbet kavuşacağız… Kusursuz bir baba, harika bir eş, mükemmel bir insan olduğun için teşekkür ederim. Senin kızın olmak bir gurur. Sana tüm hakkım helal babacığım, umarım sen de bizleri izleyip, gururlanıyorsundur. Hep yaptığın gibi… Annem bize emanet, sen de oradan bizleri koru olur mu? Mekanın cennet olsun, Allah rahmet eylesin… Kızın ‘Fındıka Hanım’…

Babasını kaybeden Özge Ulusoy’un acısı dinmiyor: Hayatımın en zor dönemini yaşıyorum

Yorumlar kapalı.