Bahçeli’den ikinci tura 8 gün kala ilginç açıklama: “Yeni cumhurbaşkanıyla yola devam…”

MHP lideri Devlet Bahçeli, Adıyaman'da konteyner kentte açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin yaptığı, "29 Mayıs İstanbul'un Fethi'ne, Türkiye Cumhuriyeti'ne yeni bir cumhurbaşkanıyla yola devam diyeceksiniz" açıklaması dikkat çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş depremlerinde yıkıma uğrayan 11 ilden biri olan Adıyaman’da konteyner kentte açıklamalarda bulundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı’daki ortağı AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte geldiği Adıyaman’da yaptığı konuşmada ilginç bir ifade kullandı.  Adıyamanlılara “Mührü elinize alın, alayınız sandığa gidin” diye seslenen Bahçeli, “29 Mayıs İstanbul’un Fethi’ne, Türkiye Cumhuriyeti’ne yeni bir cumhurbaşkanıyla yola devam diyeceksiniz” dedi.

Bahçeli’nin açıklamasının satır başları şöyle:

“Muhterem Adıyamanlılar öyle önemli günler vardır ki… Çok düşünüp öyle karar verilmeli. 6 Şubat felaketinin ardından enkazlar kaldırılmış, barınma ihtiyaçları önce çadırlar sonra konteynerler olarak hayata geçirilmiş daha sonra da konut çalışmasıyla da depremin bütün felaketlerini ortadan kaldıracak bir karar olmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde başta Erdoğan olmak üzere onunla birlikte çalışanlar, bakanlar, halkımız üzerine düşeni gerçekleştirmişlerdir.

“YENİ BİR CUMHURBAŞKANIYLA YOLA DEVAM!”

102 günde bu felaketten çıkan başka ülke yoktur. Şu an Seçim süreci yaşanmaktadır. Seçim sürecinin birinci aşaması 14 Mayıs akşamında gerçekleşmiştir, 2. aşaması 28 Mayıs’ta gerçekleşecektir. İlk aşamada Cumhur İttifakı yüksek bir başarı elde etmiştir. 28 Mayıs ise mührün vurulduğu gün olacaktır. 28 Mayıs’ta iki aday var ama milletimizin gönlündeki aday Erdoğan’dır. Bugüne kadar yapılmış olan hizmetleri sürdürebilmek için 28 Mayıs seçimleri çok daha önem arz eder hale gelmiştir.

İkinci mührü vurma zamanı 28 Mayıs’tır. Mührü elinize alın koşa koşa alayınız sandığa gidin. 28 Mayıs’ta mührü elinize alacaksınız, iki adaydan Recep Tayyip Erdoğan’a Erdoğan yoluna devam et diyeceksin. İstanbul’un fethinde yola devam diyeceksiniz. 29 Mayıs İstanbul’un Fethi’ne, Türkiye Cumhuriyeti’ne yeni bir cumhurbaşkanıyla yola devam diyeceksiniz.”

Bahçeli’den ikinci tura 8 gün kala ilginç açıklama: “Yeni cumhurbaşkanıyla yola devam…”

Yorumlar kapalı.