istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Berna Laçin 580 TL’ye aldığı tuvalet kağıdının yeni fiyatını görünce isyan etti! “1 gelen zamma 5 de satıcılar ekliyor”

KDV artışından sonra temizlik malzemelerinde uygulanan yüzde 8’lik oran yüzde 20’ye çıkarıldı. Oyuncu Berna Laçin, temizlik malzemelerindeki artan fiyatlara tepki gösterdi. KDV zammının yanı sıra satıcıların da zam yaptığını ifade eden Laçin, "İyice sapıttı piyasa" yorumunu yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı’na göre; yüzde 18 olan genel KDV oranı yüzde 20, yüzde 8’e tabi mal ve hizmetlerin KDV oranı ise yüzde 10 olarak belirlendi. Aldığı tuvalet kağıdına gelen zammı gören Berna Laçin ise artan fiyatlara isyan etti.

“1 GELEN ZAMMA 5 DE SATICILAR EKLİYOR”

KDV artışının ardından Twitter hesabından paylaşım yapan Berna Laçin, tuvalet kağıdına gelen zamma isyan etti. Fiyatların ikiye katlandığını gören ünlü isim, “2 gün önce 580 liraya aldığım tuvalet kağıdının bugün aynı satıcıda 1100 lira olması nasıl açıklanır? 1 gelen zamma 5 de satıcılar ekliyor, iyice sapıttı piyasa” ifadelerini kullandı.

Berna Laçin 580 TL’ye aldığı tuvalet kağıdının yeni fiyatını görünce isyan etti! “1 gelen zamma 5 de satıcılar ekliyor”berna laçin

Laçin, emekli maaşına gelen yüzde 25’lik zammın ardından da “Her şey çifter fiyat katlanmış bizde de yüzde 25. O zaman dans” demişti.

 

Berna Laçin 580 TL’ye aldığı tuvalet kağıdının yeni fiyatını görünce isyan etti! “1 gelen zamma 5 de satıcılar ekliyor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!