istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Berrak Tüzünataç Ekrem İmamoğlu’na seslendi: “Deprem bölgesindeki bütün binaların…”

İstanbul’daki binaların hasar tespiti için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seslenen Berrak Tüzünataç, söz konusu süreçle ilgili "Bu keyfi bir şey mi ki kişilerin kabulüne bırakılıyor?" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye sırasıyla Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen depremlerle sarsıldı.

Büyük felakette 40 binin üzerinde vatandaşımız hayatını kaybederken, beklenen İstanbul depremi yeniden gündeme geldi. İstanbul’da yaşayan vatandaşlar, oturdukları binanın risk durumunu merak ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların “Hızlı Bina Tarama Yöntemi” ile binaların risk durumunu sorgulayabilmeleri için bir uygulama başlatmıştı.

Bu konuda Berrak Tüzünataç İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na seslendi.

Oyuncu ve model paylaşımında “Deprem bölgelerindeki bütün binaların depreme dayanıklı olup olmadığının denetlenmesinin kişilerin insiyatifine bırakılmadan mecbur kılınması ve hemen bugün denetlemelerin başlaması gerekiyor. Bu keyfi bir şey mi ki kişilerin kabulüne bırakılıyor?” diyerek sitem etti.

“BİN TANE BAŞVURU YAPIP…”

Paylaşımlarına devam eden Berrak Tüzünataç daha sonra ise “Vatandaşın bin tane başvuru yapıp, cevap alamayıp günlerce peşinden koşması mı gerek can güvenliğiyle ilgili bir bilgiye ulaşmak için? Bunun bir vazife bir hizmet olarak zaten derhal sunulması gerekmiyor mu?” dedi.

 

Berrak Tüzünataç Ekrem İmamoğlu’na seslendi: “Deprem bölgesindeki bütün binaların…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!