Billur Kalkavan’dan tartışma yaratacak sözler: Aldatılma olayı kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık’

Geçen haftalarda yaptığı "Zengin çocuğu olmak zor bir şey" açıklamasıyla gündem olan oyuncu Billur Kalkavan, bu kez de aldatılmanın kadınların eksiklerinden kaynaklandığını söyledi. Özlem Esra Adakul'un sunduğu 'Pembe Masa' programına katılan oyuncu Kalkavan, "Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok muzdaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuk olduğu  YouTube programında, “Zengin çocuğu olmak zor bir şey, hırs olmuyor insanda. Bende de hırs yoktur, ‘olmuyorsa olmaz’ işim olursa yaparım olmazsa da umursamam” sözleriyle tepki çeken oyuncu Billur Kalkavan, bu kez de ‘aldatılma’ açıklamasıyla gündeme geldi.

Özlem Esra Adakul’un sunduğu ‘Pembe Masa’ programına konuk olan Kalkavan, aldatılmanın kadınların eksiklerinden kaynaklandığı görüşünü savundu. Kalkavan, “Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok muzdaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar” dedi.

“KADINLARIMIZIN EKSİKLERİNDEN DOLAYI BİRAZCIK”

Ünlü oyuncu, şöyle konuştu:

“Madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok muzdaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar. Kadın, ev temizlemekten ve dolma sarmaktan çok daha öte bir canlı. Bir kere bunun farkına varacak. Erkeklerin karşısında evinin ne kadar temiz olduğundan bahseder, ne kadar güzel yemek yaptığından. Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim. Kızacaklar bana. Kafalar doldurulacak. Ben cinsiyetçi olarak ayırmaktan hoşlanmıyorum ama insan kendini geliştirecek.”

“ANNEM ‘BİR SÜRÜ METRESİ VARDI BABANIN’ DERDİ”

Kadınların erkeklere yönelik baskı ve kıskançlıklarını da eleştiren Kalkavan, “Herkes herkese her şeyi anlatmak zorunda değil” dedi; şu ifadeleri kullandı:

“Kadınlar şeyi istiyor ya ‘Gel bana her şeyi anlat.’ Onun bir özel hayatı var. Ben hiç evimde, ailemde kıskançlık görmedim. Birtakım şeyleri sana ailen pompalıyor maalesef Türkiye’de. ‘Seven kıskanır’ diye bir laf var. Ama diyorum ki iki duygunun birbiriyle alakası bile yok. Görüyorum ki kediler de birbirlerini kıskanıyor. Annem de asla böyle bir şey olmazdı. Hatta derdi ki ‘Ben babanla evlendiğimde sevgililerinden, metreslerinden ayrılması bir sene sürdü. Bir sürü metresi vardı babanın.’ Çünkü bekar, zengin, karizmatik bir adammış. Annem diyor ki ararlardı geleyim diye. Şimdi ben bunları dinleyerek büyüdüm. Babamın ilk karısı Türkiye’ye geldiğinde onun adına davetler verilirdi. Çok severdi de bizi. Bu rahatlıkla yaşadığım için nasıl büyüteyim ki o duyguyu. Hiçbir şeyi de kıskanmam ne parayı, ne mülkü, ne de mücevheri.”

 

Billur Kalkavan’dan tartışma yaratacak sözler: Aldatılma olayı kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!