istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Birce Akalay’dan seçim mesajı: Cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık

Oyuncu Birce Akalay, Twitter hesabından seçimle ilgili bir paylaşım yaptı. Akalay, “Ben kahve severim sen çay tercihlerimiz değişiklik gösterebilir. Ama değişmeyen tek bir gerçek var, oylarımıza sahip çıkmamız gerektiği. Cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri yaklaşırken sanatçılar da konser, oyun veya sosyal medya hesaplarından seçime yönelik paylaşımlarda bulunuyor.

Oyuncu Birce Akalay da sosyal medya hesabından, tercihlerimiz her ne olursa olsun, oylarımız önemli, oylarımız değerlidir. Bu sebeple ülkemizin dört yanından daha fazla gönüllüye ihtiyacımız olduğunu önemle belirtmek istedim diyerek paylaşım yaptı.

‘Cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık’

Akalay çektiği videoda “Ben gündelik yaşantımda genellikle kahve seviyorum, belki sen çay seviyorsun çay içmeyi tercih ediyorsun. Tercihlerimiz değişiklik gösterebilir. Tıpkı 14 Mayıs’ta olacağı gibi. Ama değişmeyen tek bir gerçek var sevgili dostum.

Oylarımıza sahip çıkmamız gerektiği. Lütfen sen de benim gibi oy ve ötesine katıl gönüllü ol. Ve cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık. Lütfen…” ifadelerini kullandı.

Birce Akalay’dan seçim mesajı: Cumhuriyet tarihinin en önemli en kritik seçiminde oylarımıza sahip çık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!