Burak Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, kiminle evlendi?

Güldür Güldür Show'un sevilen karakteri Bahadır'ı canlandıran oyuncu Burak Topaloğlu evlendi. Peki Burak Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, kiminle evlendi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show TV’nin sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’da rol alan Burak Topaloğlu, sevgilisi Ezgi Tanır ile dünyaevine girdi.

Burak Topaloğlu kimdir, kaç yaşında?

Topaloğlu, 4 Ocak 1988 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de dünyaya geldi. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim okulunda okudu. Bahçeşehir Atatürk lisesini tamamladı. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Tiyatroya amatör olarak Avcıla Belediyesi Tiyatrosunda başladı. Daha sonra Akkaş Tiyatrosu ile beraber Beylicium Alışveriş merkezi Tiyatrolarında sahne almaya başladı.

Best Casting ajansına bağlı olarak Tv ve Sinema dünyasında da yer almaktadır.

Büyükçekmece Belediye Tiyatrosu’nda da Yönetmen Asistanlığı yapmaktadır. Torna-Vida grubu ile Taksim’de bulunan Galapera da Doğaçlama Tiyatro yapmaktadır.

“Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Alper Kul, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile birlikte oynadı.

16 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde ve Uğur Bilgin ile beraber rol aldı.

Burak Topaloğlu kiminle evlendi?

Geçtiğimiz haziran ayında nişanlanan Burak Topaloğlu ve Ezgi Tanır ile nikah masasına oturdu. Ezgi Tanır 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Tanır, Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu.

 

Burak Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, kiminle evlendi?

Yorumlar kapalı.