Can Yaman telefonu fırlattı! Tepkilere sinirlenip sert çıktı: Herkes beni savundu da…

Bir süredir İtalya'da yaşayan oyuncu Can Yaman, araç içerisindeyken kendisini kaydeden bir kişinin cep telefonunu elinden alarak fırlattı. O anlara tepki yağınca Yaman'dan sert bir açıklama geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İtalya’da kariyerine devam eden oyuncu Can Yaman, şu sıralar ‘Villa Comell Mare’ dizisinin çekimleri için Sicilya’da bulunuyor.

Yaman, burada hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşırken otomobilin içinde kendisini görüntüleyen bir kişini elindeki telefonu alıp fırlattı. O anlar başka bir kişi tarafından da görüntülendi ve oyuncu büyük tepki çekti.

“SİZE ORADAN NE OLUYOR?”

Can Yaman görüntüler gündem olunca sert ifadeler kullanarak bir açıklama yaptı. “Benim hayranlarımla aram çok iyi, hatta o kadar iyi ki o bile zamanında rahatsız etti sizi, problem hayranım olmayan hayran adı altında tacizci terbiyesizlerle” diyerek hayranlarıyla olan bir görüntüsünü paylaşan Yaman şunları yazdı:

Can Yaman telefonu fırlattı! Tepkilere sinirlenip sert çıktı: Herkes beni savundu da...

“Biliyorum seviyorsunuz öncesini bilip bilmeden ahkam kesmeyi, skandal gibi görünen bir şey olsa da ağzımıza geleni söylesek diye pusuda beklemeyi…
Burada aylardır yaptığım yüzlerce hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan tipler gelmiş oradan beni eleştiriyor, buradakileri bile rahatsız etmedi bu konu herkes beni savundu da size oradan ne oluyor, yetmedi mi oradaki mevzularla magazinler de bana kadar uzanıyorsunuz?

Can Yaman telefonu fırlattı! Tepkilere sinirlenip sert çıktı: Herkes beni savundu da...

TÜRKÇE PAYLAŞIM DETAYI

Kendi dertlerinizle ilgilenin bir de beni kendinize dert etmeyin, beni tanımadıktan veya yanlış tanıdıktan sonra ne sevin ne de takip edin. Benle ilgili bir duygunuz olmasına gerek de yok. İşinize bakın.

Türkçe paylaşım yapmıyor diye de eleştiriliyordum, alın ya

Can Yaman telefonu fırlattı! Tepkilere sinirlenip sert çıktı: Herkes beni savundu da…

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!