1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Canan Ergüder zorlu günleri anlattı: Neredeyse bir panik atak yaşadım

Canan Ergüder zorlu günleri anlattı: Neredeyse bir panik atak yaşadım

Geçtiğimiz nisan ayında meme kanserine yakalandığını açıklayan oyuncu Canan Ergüder, kemoterapinin ardından sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu zorlu günleri anlattı: "Önüme perde çekildi ve ben aynaya bakmadan saçlarım sıfıra vuruldu. Zor bir andı benim için. Saçlarımı kaybedene kadar kendimi bu kadar saçlarım üzerinden tanımladığımı bilmiyordum"

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Meme kanseri sonrası sağlığına kavuşan oyuncu Canan Ergüder, kemoterapi tedavisinin ardından konuştu. Ergüder, “Şu an için artık temizim ama altı ay sonra ne olacak belli değil” dedi.

Kemoterapi yüzünden saçlarını kaybeden oyuncu, o anlarda yaşadığı travmatik deneyim hakkında da konuştu.

Ergüder şu açıklamayı yaptı: “Saçlarımı kaybedene kadar kendimi bu kadar saçlarım üzerinden tanımladığımı bilmiyordum. İlk peruk deneyimimde, kafaya yapıştırılan modellerden aldım. Kafama yaklaştıkları an nefes alamıyor gibi hissetim. Neredeyse bir panik atak yaşadım. Kel hâlimi hiç görmedim zaten.”

“Önüme perde çekildi ve ben aynaya bakmadan saçlarım sıfıra vuruldu. Zor bir andı benim için. Bir hafta sonra peruğun bakımına gittiğim zaman o noktada görmek istedim. Kafa şeklimi çok beğendim, bu kadar beklemiyordum. ‘Kel olmak baya yakıştı’ diye düşündüm.”

Canan Ergüder zorlu günleri anlattı: Neredeyse bir panik atak yaşadım
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.