Cem Yılmaz’dan deprem bölgesine sağlık malzemesi yardımı

Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Hatay’dan ulaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum hem Devlet Hastanesi hem dışardan hekim arkadaşların isteklerini yerine getirmeye çalışacağım” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş’da meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 3 binin üzerinde vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden oldu.

7 günlük milli yasın ardından, deprem bölgesinde de 3 ay OHAL ilan edildi.

Afet bölgesinde çok sayıda vatandaş sesini duyurmaya çalışırken, ünlü isimler de depremzedelere yardımcı olmaya çalışıyor.

Son olarak Cem Yılmaz, depremin en çok etkilediği şehirlerden biri olan Hatay’la ilgili paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Hatay daki sağlık ekiplerindeki arkadaşlara ulaştırılmak üzere acil müdahele sağlık malzemesi ilaç sağlayacak firmaların [email protected] adresiyle benimle iletişime geçmelerini, Hataydaki doktor arkadaşlarımdan da iletişim bilgisini bu maile ulaştırmalarını rica ediyorum”

“Hatay’dan ulaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum hem Devlet Hastanesi hem dışardan hekim arkadaşların isteklerini yerine getirmeye çalışacağım. Lütfen Hatay yazdım darılmayın nereye gücümüz yeterse yazsın istediğimiz adres ve tıbbı ihtiyaç listesi”

Cem Yılmaz’dan deprem bölgesine sağlık malzemesi yardımı

Yorumlar kapalı.