istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Çin’de akılalmaz olay: Öldü zannedilen adam 9 yıl sonra ortaya çıktı

Çin'de yaşanan sıra dışı olay dikkat çekti. Basında yer alan haberlere göre; 2014'te öldüğü bildirilen bir adam dokuz yıl sonra ortaya çıktı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2014’te Çin bakım evinden kaçan ve yol kenarında ölü olarak bulunan adam, yeniden ortaya çıkınca ailesi şoke oldu. Bir Çin bakım evinden kaçtıktan sonra yol kenarında ölü bulunan Zhuo Kangluo’nun bir köyde canlı görüldüğü belirtildi.

China News Network’un haberine göre, ilk olarak Ağustos ayında Chongqing yetkilileri tarafından keşfedilen Kangluo, memurların sorularını cevaplamayı reddettiği için teşhis edilemedi; ancak salı günü bir DNA testinin Zhuo Kangluo’nun kardeşi ile eşleştiği bildirildi.

Çin'de akılalmaz olay: Öldü zannedilen adam 9 yıl sonra ortaya çıktı

Dokuz yıl önce, bir trafik kazasından öldüğü belirtilen bir adam, akrabalar ve köylüler tarafından yanlış Zhuo olarak teşhis edilmiş, yeğeninin otopsi istememesi üzerine de yakılmıştı.

Aradan geçen zamandan sonra Kangluo’ya benzeyen birini gören torunu durumu aydınlatabildi. Ziyaret edilince Kangluo’nun gözyaşlarına boğulduğu ve kendisiyle ilgili isimleri doğru bir şekilde heceleyebileceği belirtildi.

Çin’de akılalmaz olay: Öldü zannedilen adam 9 yıl sonra ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!