Cübbeli Ahmet’ten skandal sözler: Saadet Partisi’ni destekleyenler ahirette hüsranla karşılaşacak

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Saadet Partisi'nin Şii inancına sahip İran'la yakınlığından dolayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını desteklediğini öne sürdü. Ünlü, Saadet Partisi'ni destekleyenlerin de "ahirette hüsranla karşılacağını" savundu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İktidara yakın Türkiye gazetesinin “İran’dan Saadet Partisi’ne skandal Suriye talebi: Çekilmenizi bekliyoruz” başlıklı haberini sosyal medya hesabından paylaşan Ünlü, Saadet Partisi’nin Kılıçdaroğlu’nu aday yaptırma çabasının İran kaynaklı olduğunu daha önce söylediğini hatırlatıp “Allah şerlerinden muhâfaza eylesin ve bu kafanın seçimi kazanması hâlinde devletimizin ne kadar zarar zevâle uğrayacağını bu milletin anlamasını nasîb eylesin” diye “dua” etti.

Ünlü, “İran Şîâ’sı Ehli Sünnet olan Müslüman Türk askerini tehdit olarak görüyor”, “100 binden fazla Sahâbe’nin hepsine kâfir diyen, Ebû Bekr ve Ömer Efendilerimize bedduâ okuyan, Âişe annemize iftirâ eden, Kur‘ân’ımıza eksik diyen, namazı üçe indiren ve Muharrem ayı dışında Ramazân-ı Şerîf diye bir kutsalı olmayan İran Şîâ’sının Müslüman Türk askerinden rahatsız olması yadırganacak bir şey değildir. Çünkü onlarla bizim dînimiz bir değildir” gibi ifadeleri kullandı.

Saadet Partisi’ni ve bu partiye oy verenleri de hedef alan Ünlü, açıklamasını “Artık Saadeti ve onun içinde bulunduğu hizibleri desteklemenin dînimiz ve vatanımız için ne büyük tehlikeler arz edeceğini düşünmeden rey verenlerin dünyâda ve âhirette ne büyük hüsrâna düşecekleri îzâha muhtâc değildir. Yüce Rabbimiz bu bâtılları tanıma husûsunda necib milletimize ferâset ihsân eylesin. Âmîn!” diyerek tamamladı.

Cübbeli Ahmet’ten skandal sözler: Saadet Partisi’ni destekleyenler ahirette hüsranla karşılaşacak

Yorumlar kapalı.