Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılan Hakan Ural eleştirilere cevap verdi: Sevmek suç mu?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Neler Oluyor Hayatta isimli programa bugün, Hakan Ural’ın açıklamaları damga vurdu. Hakan Ural, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekilen fotoğraflarına olumsuz yorum yapanlara yanıt verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlediği Iftar programında yer alan Hakan Ural fotoğraflar paylaşıp “Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu” dedi.

Hakan Ural gelen olumsuz yorumlar ile ilgili bugün programda açıklama yaptı. “Ben hayatımda gerçek anlamda hissetmediğim hiçbir şeyi yaşayan bir adam değilim. Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seven bir adamım bunu da hiç saklamam. Bu vatanı seviyorsak faydası olan insanları sevmek suç mu?” diye sözlerine başlayan Ural, hakaret ve tehditvari yorum yapanlara da tepki gösterdi. “Küfür, hakaret, nefret… Beni tehditle, şantajla düşüncelerimden, kanaatimden alıkoyacağınızı mı zannediyorsunuz? Bazı insanlar ‘Kaybedecek bir şeyi yok tabii’ diyor. Benim çok şeyim var, bir ailem var, üç çocuğum var. Çalışıp biriktirdiğim ekonomim var ama bir de karakterim ve şahsiyetim var” diye de ekledi.

Eleştirilerde ailesinin de hedef alındığını söyleyerek sözlerine devam eden Ural; “Evladıyla, çocuklarıyla ailesiyle olan bir adamım, işine gücünde olan…Sırf beni ve söylediklerimi itibarsızlaştırmak için akla hayale gelmeyecek fütursuzca saldırılara üzülüyorum” yorumunda bulundu.

 

Cumhurbaşkanı’nın iftarına katılan Hakan Ural eleştirilere cevap verdi: Sevmek suç mu?

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!