Demet Akbağ’ın aracına çarpıp hayatını kaybetmişti! Uzar Hepari’nın şi Zeynep Tunuslu’dan olay sözler

Bir dönemin unutulmaz isimlerinden olan Uzay Heparı 1994 yılında geçirdiği trafik kazasında vefat etmişti. Demet Akbağ'ın arızalanan aracına çarpan Heparı'nın eşi Zeynep Tunuslu yıllar sonra çok tartışılacak ifadeler kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adı Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe ile de anılan Uzay Heparı, Aralık 1993’te modacı Zeynep Tunuslu ile evlenmişti. Bir döneme damga vuran Heparı Demet Akbağ’ın arızalanan aracına çarpmıştı. Heparı, 11 gün süren bitkisel hayatın ardında 31 Mayıs’ta hayatını kaybetmişti.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu 360 Derece programına konuk olan Modacı Zeynep Tunuslu çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Zeynep Tunuslu, eşi Uzay Heparı’nın hayatını kaybettiği kazayı anlatırken Demet Akbağ için sert ifadeler kullandı:

Demet Akbağ'ın aracına çarpıp hayatını kaybetmişti! Uzar Hepari'nın şi Zeynep Tunuslu'dan olay sözler

“Demet Akbağ keşke araba kullanmayı bilip yola çıksaydı ve kaza hiç olmasaydı. Bu talihsiz bir kaza değil, trafik kurallarının ihlaliydi. Araba kullanmayı bilmeyen bir insanın panikleyip kör noktada dörtlülerini yakmayarak beklemesi ile sonuçlanan bir şey. Maalesef Türkiye’de cezalar hafif oldukça araba kullanmayı bilmeyen insanlar bu tip kazalara sebep olacak.

Demet Akbağ'ın aracına çarpıp hayatını kaybetmişti! Uzar Hepari'nın şi Zeynep Tunuslu'dan olay sözler

TV PROGRAMINA ÇAĞIRIP…

Beni yıllar sonra televizyon programına çağırıp gözlerimin içine bakarak ‘Oğlunun gözleri babasına benziyormuş. Umarım yaşı ve talihi benzemez.’ dedi. ‘Çok iyi tiyatrocusunuz tebrik ederim’ dedim. Sanki başka birinin hayatıymış gibi konuştu. Değişik hayatlar. Ondan oğluma karşı daha insani yaklaşım beklerdim.’ ifadelerini kullandı.

 

Demet Akbağ’ın aracına çarpıp hayatını kaybetmişti! Uzar Hepari’nın şi Zeynep Tunuslu’dan olay sözler

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!