Derya Alabora’dan çok konuşulacak itiraf: Cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yeri açıkladı

Usta tiyatrocu Derya Alabora Cake Mosq'un Youtube programına konuk oldu. Derya Alabora programda sorulan sorulara açık açık yanıtlar verdi. Alabora cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yeri de açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Dara’nın annesini oynayan başarılı oyuncu Derya Alabora, YouTube’da yayınlanan bir programa konuk oldu. Bütün sorulara tüm açıklı sözlülüğüyle cevap veren oyuncu, cinsel hayatıyla ilgili de konuştu.

Bu zamana kadar sayısız projede yer alan başarısıyla adından söz ettiren oyuncu, “Cinsel yönelimini sorguladığın oldu mu?” sorusuna “Erkeklere bayılıyorum. Bir erkek öğretisi doğrultusunda büyüdüm” cevabını verdi.

Derya Alabora, cinsel tercihiyle ilgili sorunun ardından cinsel ilişkiye girdiği en ilginç yeri de söyledi. Alabora, “Koli kestiğin (eşcinsel argosunda cinsel ilişki) en sıra dışı yer” sorusuna “Bir apartmanın girişi” dedi.

Her soruya cevap veren oyuncu, “Hiç açık ilişki yaşadın mı?” sorusu üzerine sözlere şöyle devam etti: “Bu açık ilişki adı altında olmadan her zaman yapılan bir şey.

Aldatmak en sevmediğim şey. Uzun ilişkilerde mutlaka bir şeyler oluyor. Olması gerekir. Zaten bunlar olmazsa o ilişki uzun sürmez. İlişki açık olduğu zaman bende olmaz.

İnsanlar ufak tefek şeyler yaşayabilir ama açık etmeden. Bunun adını da aldatmak değil mola koyalım. Molalı ilişkiler yaşadım. Bunların söylenilerek yapılmasına karşıyım.”

Derya Alabora’dan çok konuşulacak itiraf: Cinsel ilişkiye girdiği en sıra dışı yeri açıkladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!