Didem Arslan’la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi! Canlı yayında ortalık karıştı

Bugüne dek pek çok şüpheli ölüm ve kayıp olaylarını aydınlatan "Didem Arslan'la Vazgeçme" programının son bölümünde yaşananlar sosyal medyaya damga vurdu. Bir süredir gündeme gelen sahte gelin olayında harekete geçen Didem Arslan ve ekibi 81 ilde 300 üyesi bulunan evlilik çetesini çökertti. Çete üyesi Resul Gürcan, canlı yayında gözaltına alındı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Show TV ekranlarının fenomen programı “Didem Arslan’la Vazgeçme” hafta içi her gün çözülemeyen olayların sır perdesini aralamaya devam ediyor. Son olarak bir “evlilik çetesi” olayını ekranlara taşıyan Arslan, tüm gerçekleri canlı yayında deşifre etti.

31 Ekim’de programa katılarak Eda isimli bir kadın tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını ifade eden 27 yaşındaki Mehmet Ciro, Didem Arslan ve ekibinden yardım istemişti. 100 Bin TL dolandırıldığını söyleyen genç adamın iddiaları üzerine sahte gelin çetesinin önemli üyelerinden sahte dayı Resul G. bulunarak stüdyoya getirildi. Hatay, Tokat ve Gaziantep’ten sahte gelin çetesinin mağdur ettiği damat adaylarının her biri stüdyoya gelerek Resul Bey ile yüzleşti.

Didem Arslan'la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi! Canlı yayında ortalık karıştı

Yaşananların ardından sahte gelin çetesinin liderlerinin Abdullah ve Celal olduğunu söyleyen Resul G. “Eğer elebaşları tutuklanırsa çete hakkındaki bilinmeyenleri tek tek anlatacağım” diye konuştu. Çetenin elebaşları için yakalama kararı çıkartılırken sahte dayı Resul, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Mersin Asayiş Dolandırıcılık Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere gözaltına alındı.

Didem Arslan'la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi! Canlı yayında ortalık karıştı

Didem Arslan’la Vazgeçme programında evlilik çetesi çökertildi! Canlı yayında ortalık karıştı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!