Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile çıkan aşk iddiasını doğruladı!

İsmi Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, iddiaları doğruladı. Bir AVM’de görüntülenen güzel oyuncu basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan kısa bir süre sonra Dilan Çiçek Deniz ile görüntülendi. Zekariyeköy’deki bir mekanda baş başa sohbet eden ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü. Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, aşk iddiasıyla ilgili sessizliğini bozdu.

DİLAN AŞKI KABUL ETTİ

2. Sayfa’da yer alan haber göre, bir alışveriş merkezinde magazin gazetecilerinin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşadıkları iddialarını doğrulayarak “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” dedi.

BAŞ BAŞA GÖRÜNTÜLENDİLER

Gazete Magazin’de yer alan habere göre, geçtiğimiz haftalarda İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığı yaparken yollarını ayıran Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu çifti bir kaç gün önce Zekariyaköy’de bir mekanda görüntülendi. İçeriye el ele giren çiftin bir süredir görüştükleri birbirlerini tanıma aşamasında oldukları öğrenildi.

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile çıkan aşk iddiasını doğruladı!

 

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile çıkan aşk iddiasını doğruladı!

Yorumlar kapalı.