Doğu Perinçek’ten Erdoğan’a HÜDA PAR tepkisi: PKK’ya evet demekle HÜDA PAR’a evet demek arasında hiçbir fark yok

Hizbullah’a yakınlığıyla bilinen HÜDA PAR’ın Cumhur İttifakı’na katılmasına, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten tepki geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhur İttifakı’nın HÜDA PAR ile yaptığı seçim ittifakını değerlendirdi. TV 100’de Oğuz Haksever’in sunduğu Günün Gündemi programında açıklamalarda bulunan Perinçek, “PKK’ya evet demekle HÜDA PAR’a evet demek arasında hiçbir fark yok” dedi.

Perinçek programda şunları söyledi:

Umarım AKP ve MHP bu gafletten geri döner. Ama çok üzülerek belirtiyorum yarın saat 15.00’te AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un HÜDA PAR genel merkezini ziyarete gideceğini öğrendim. Burada akıl nerede, fikir nerede? Oy nerede? Hani oy var mı burada? Hangi oyu alacaklar? HÜDA PAR’ın 3-5 oyunu alacaklar diye Türk milletini kaybetmektedirler.  MHP ne yapıyor? O da çok şaşırtıcı. Böyle bir şeye nasıl evet diyorlar? PKK’ya evet demekle HÜDA PAR’a evet demek arasında hiçbir fark yok. Efendim birbirileriyle kavga ediyorlarmış, o kavgaları bölücülüklerini örtbas etmeye yaramaz.

Doğu Perinçek’ten Erdoğan’a HÜDA PAR tepkisi: PKK’ya evet demekle HÜDA PAR’a evet demek arasında hiçbir fark yok

Yorumlar kapalı.