Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

STAR TV ekranlarında yayınlanan olan Duy Beni dizisinin konusu araştırılıyor. Duy Beni dizisinde yöresel konulara da yer verilecek. Peki ama Duy Beni dizisinin konusu ne, uyarlama mı, gerçek hayat hikayesi mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Duy Beni dizisinin ne zaman yayınlandığı merak ediliyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Peki Duy Beni dizisi ne zaman, hangi gün, saat kaçta? İşte Duy Beni dizisi konusu ve oyuncuları…

Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği senaryosunu da Makbule Kosif’in kaleme aldığı yeni dizi Duy Beni, Star TV ekranlarından izleyicinin beğenisine sunuldu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. İşte Duy Beni dizisi hakkında bilgiler…

DUY BENİ DİZİSİ NE ZAMAN?

Yeni dizi Duy Beni, yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı saat 20:00’de Star TV’de izleyiciyle buluşuyor.

Duy Beni konusu nedir?

Duy Beni dizisinde Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim (Rabia Soytürk) ’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır.O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) de sınavı kazanmıştır.

Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek.

Selim Bender ( Berk Hakman)! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

DUY BENİ OYUNCULARI

Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız, Durul Bazan, Murat Daltaban

DUY BENİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Duy Beni dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor.

Duy Beni dizisi konusu nedir? Duy Beni uyarlama mı gerçek hayat hikayesi mi?

Yorumlar kapalı.