Ekrem İmamoğlu’na benzeyen köfteci sosyal medyada gündem oldu

Manisa’da köftecilik yapan bir vatandaşın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na olan benzerliği dikkat çekti. Bir sosyal medya kullanıcısı söz konusu vatandaşın fotoğrafını "Ekrem başkanın elinden köfte yedik" sözleriyle paylaşırken, Ekrem İmamoğlu da bu paylaşımı beğendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir sosyal medya kullanıcısı, Manisa’da köftecilik yapan bir vatandaşın fotoğrafını paylaşıp “Ekrem başkanın elinden köfte yedik” yazdı. Köftecinin İmamoğlu’na olan benzerliği görenleri şaşırtırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da söz konusu fotoğrafı beğendi.

Son dönemlerde hakkında verilen hapis cezası ile adından söz ettiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu kez farklı bir konu ile gündeme geldi.

ŞAŞIRTAN BENZERLİK

Bir sosyal medya kullanıcısı, Twitter’da İmamoğlu’na benzeyen bir köftecinin fotoğrafını paylaşarak “Manisa’da Ekrem başkanın ellerinden köfte yedim” ifadelerini kullandı. Paylaşımı gören diğer kullanıcılar da fotoğrafta yer alan kişinin İmamoğlu’na olan benzerliğine hayret etti.

İMAMOĞLU DA BEĞENDİ

Söz konusu paylaşım kısa sürede onlarca beğeni ve yorum aldı. Sosyal medyada gündem olan paylaşımın ardından dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu tweet’i beğendi.

Ekrem İmamoğlu’na benzeyen köfteci sosyal medyada gündem oldu

Ekrem İmamoğlu’na benzeyen köfteci sosyal medyada gündem oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!