Enkaz altındaki kaleci Ahmet Eyüp Türkaslan’ın eşi gözyaşları içinde yardım istedi: Kepçe yok, vinç yok. Kimse enkazın altından çıkaramıyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde enkaz altında kalan Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan’ın eşi sosyal medya hesabından paylaştığı videoda gözyaşları içinde yardım istedi. Hıçkıra hıçkıra ağlayarak yardım isteyen Kübra Türkaslan, "30 saattir enkazın altında Eyüp, ne olur yardım edin. Kepçe yok, vinç yok. Kimse enkazın altından çıkaramıyor, ne olursunuz yardım edin." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş’ta dün gerçekleşen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler Türkiye’yi yasa boğarken, enkaz altında kalan Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan için eşi Kübra Türkaslan gözyaşları içinde yardım çağırısında bulundu.

“30 SAATTİR ENKAZIN ALTINDA”

Saatlerdir enkaz altında olan Yeni Malatyaspor kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan için yardım isteyen eşi Kübra Türkaslan, “Burası çok kötü, ne olur yardım edin Eyüp’e. 30 saattir enkazın altında.” dedi.

“KİMSE ENKAZIN ALTINDAN ÇIKARAMIYOR”

Gözyaşları içinde video paylaşan Kübra Türkaslan, “Kepçe yok, vinç yok. Kimse enkazın altından çıkaramıyor, ne olursunuz yardım edin.” ifadelerini kullandı.

Enkaz altındaki kaleci Ahmet Eyüp Türkaslan’ın eşi gözyaşları içinde yardım istedi: Kepçe yok, vinç yok. Kimse enkazın altından çıkaramıyor

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!