Erdoğan: Bizi tek adamlıkla suçladılar, şu anda CHP’de tek adamcağız siyaseti işliyor

"Esasen Türkiye'de CHP'ye ait bir siyaset yoktur. Hatta CHP diye bir parti olup olmadığı tartışmalıdır" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizi tek adamlıkla suçladılar, şu anda CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor" ifadesini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’ndan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Erdoğan, “AK Parti’nin kurucusu da sahibi de lokomotifi de bizatihi milletimizin ta kendisidir” ifadesini kullanarak, “Hep birlikte AK Parti’nin Türkiye’nin sadece son 18 yılının değil, aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

-Ülkemize Cumhuriyet tarihinde yapılanların tamamının katbekat fazlasını sadece 18 yılda kazandırmış olmaktan iftihar ediyoruz.

-Yıllarca bizi tek adamlıkla suçladılar. Şu anda CHP’de tek adamcağız siyaseti işliyor. Türkiye’nin ilk siyasi partisi CHP’yi tek bir adamcağıza ve onun kimin süflesi olduğu bilinmeyen stratejilerine mahkum ettiler. Partisinin başına kasetle gelen tek genel başkan bu zattır.

-Üzüntüyle ifade etmek isterim ki karşımıza çıkan ana muhalefet aktörlerinin ve kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına girmemiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=nGhwjn-G0wM

Erdoğan: Bizi tek adamlıkla suçladılar, şu anda CHP’de tek adamcağız siyaseti işliyor

Yorumlar kapalı.