istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Erdoğan, “Meral hanım beni kendinle uğraştırma” dedi, Akşener’den yanıt gecikmedi: Papatya çayı iç iyi gelir

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı bir canlı yayında "Çıkmış inşaatlara 'çukur' diyor. Biz bir şeye yapıyoruz dersek biz bunu yaparız Meral Hanım. Bizim adımıza dikkat et. Benim adım Tayyip, soyadım da Erdoğan. Erdoğan'a da dikkat et. Tayyip ismine de dikkat et. Konuşurken buna göre konuş. Beni kendinle uğraştırma" sözleriyle İYİ Parti lideri Meral Akşener’i hedef aldı. Erdoğan’ın bu sözlerine Akşener’den yanıt gecikmedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı ortak yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Deprem bölgesinde yapılan konutlardan bahsettiği sırada Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki gösterdi.

“ÇIKMIŞ İNŞAATLARA ‘ÇUKUR’ DİYOR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: “Deprem bölgesinde yeni konutların temellerini attık, atmaya devam ediyoruz. İP’in Başkanı çıkmış inşaatlara ‘çukur’ diyor. Hayatında inşaat görmemiş, tepeden tırnağa bunların ne kadar derinliği olması gerektiğini bilmiyor.

“BENİ KENDİNLE UĞRAŞTIRMA”

Hassasiyetimiz çok yüksek. TOKİ zaten kendini ispatlamış. Zemine özellikle dikkat ediyoruz. Kullanılan temeller kaya. Ben belediye başkanlığımdan beri bu işlerin içindeyim. Biz bir şeye yapıyoruz dersek biz bunu yaparız Meral Hanım. Bizim adımıza dikkat et. Benim adım Tayyip, soyadım da Erdoğan. Erdoğan’a da dikkat et. Tayyip ismine de dikkat et. Konuşurken buna göre konuş. Dikkat et beni kendinle de uğraştırma.”

“GİDERAYAK GERGİN GÖRDÜM, PAPATMA ÇAYI İÇ İYİ GELİR”

Akşener ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Erdoğan’a yanıt vererek “Giderayak seni çok gergin gördüm Recep Bey. Akşamları papatya çayı iç, iyi gelir” dedi.

Erdoğan, “Meral hanım beni kendinle uğraştırma” dedi, Akşener’den yanıt gecikmedi: Papatya çayı iç iyi gelir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!