Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar!

Final bölümü yayınlanacak 'Kırmızı Oda' dizisinde 'Sadi' karakterine hayat veren Erkan Petekkaya, Bloomberg HT'de ekrana gelen 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk oldu. Geçmişte hataları olduğunu belirten 51 yaşındaki oyuncu, alkol sorunu ve Rusya'da gerçekleşen iğne tedavisiyle ilgili itirafıyla şaşırttı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren Erkan Petekkaya, hakkında çıkan ‘öfke kontrolü ve alkol sorunu’ iddialarıyla ilgili çarpıcı açıklamalara imza attı.
Geçmişte hataları olduğundan söz eden oyuncu, “Aslında yok ama benim için ‘Öfke kontrol sorunu var’ diyorlar. Ben birine, ‘Haydi canım’ desem büyütüyorlar. Aslında kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum. İçki içtim biraz, hatalarım ondan oldu” dedi.
Bir dönem sağlık ve arınmak için Hindistan’a gittiğini dile getiren sanatçı, “21 gün kaldım. Kolestrol, şeker, yüksek tansiyon… Hepsini hallettiler. Alkol sorunu için Rusya’ya gittim” ifadelerini kullandı.
Petekkaya, “Bir doktor iğne yaptı. ‘Bu iğneden sonra 24 saat uyuyacaksın, bir daha hiç içmek istemeyeceksin’ dedi. ‘Bunun için geldim, yap’ dedim. Gerçekten iğneden sonra 24 saat uyudum ve uyandıktan sonra hiç içki istemedim. Altı ay sürdü” şeklinde konuştu.
Ünlü oyuncu, “Bahamalar’a tatile gittim. Okyanusun kenarında su içiyordum. Eskiden galonla içerdim, şimdi üç duble içsem hiçbir şey hatırlamıyorum. İçimden şeytan çıkıyor. Hiç söylemediğim şeyler çıkıyor ağzımdan. Rusya’daki o iğneyle beynimi yaktılar” itirafında bulundu.

Erkan Petekkaya: Rusya’da iğneyle beynimi yaktılar!

Yorumlar kapalı.