Eşi Uğur Akkuş adliyeye sevk edilmişti: Gözaltına alındığı iddia edilen Ebru Şallı’dan açıklama!

Paris'ten dönerken İstanbul Havalimanı'nda gözaltına alınan manken Ebru Şallı'nın eşi iş insanı Uğur Akkuş adliyeye sevk edildi. Ebru Şallı kendisinin de gözaltına alındığı iddialarına sosyal medyadan açıklama yaptı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakkındaki “dolandırıcılık” iddiaları nedeniyle İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alınan AS Yatırım Holding’in sahibi Uğur Akkuş, emniyette yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Akkuş, emniyet çıkışında kendisine soru soran gazetecilere tepki göstererek, “Bu iddialardan artık bıktım. Siz gece gündüz bu iddiaları haber yaptınız, şimdi savcılığa gidiyorum. İfademi vereceğim. Yarın da basın açıklamamı yapacağım. Hepsi yalan dolan, bıktım sizden artık. Bu basından bıktım. İddiayı haber yapıyorsunuz, iddia haber olmaz. Bak, şov yapıyoruz burada” dedi.

EBRU ŞALLI’DAN AÇIKLAMA

Ebru Şallı kendisinin de gözaltına alındığı iddialarına sosyal medyadan açıklama yaptı. Şallı; “Hemen buradan size video çekmek istedim. 1 saat evvel gibi ‘Ebru gözaltına alındı’ gibi bir haber çıkmış. Böyle bir şey söz konusu değil. Hemen bunu evden video çekerek, hem ispatlamak hem de doğrusunu söylemek istedim. Basından arkadaşlarımız da yanlış haber yapmasınlar. Eşimin işiyle ilgili bir ifade vermesi gerekti, onun dışında benlik bir durum zaten söz konusu değil. Bilginize sunarım” dedi.

Eşi Uğur Akkuş adliyeye sevk edilmişti: Gözaltına alındığı iddia edilen Ebru Şallı’dan açıklama!

Yorumlar kapalı.