1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Eski eşler düşman oldu: Brad Pitt’ten Angelina Jolie’ye olay suçlama!

Eski eşler düşman oldu: Brad Pitt’ten Angelina Jolie’ye olay suçlama!

Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki Miraval Şatosu davası sürüyor. Karşılıklı olarak birbirine dava açan çiftin yasal süreci devam ederken Pitt'in Jolie için "kindar" ifadesini kullanması dikkat çekti. Konuyla ilgili konuşan Jolie'nin avukatı, Pitt'in oyuncuyu susturmaya çalıştığını öne sürdü.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerikalı oyuncu Brad Pitt ve eski eşi Angelina Jolie arasındaki hukuk savaşı devam ediyor. Jolie, eski eşi Pitt’in Miraval Şatosu şaraphanesinin kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını ve kendisine ‘sus payı’ verdiğini öne sürerek Pitt’e milyonlarca dolarlık dava açmıştı.

Pitt ise Jolie’nin kendisine “zarar vermek” için bu satışı “bir yabancıya” gerçekleştirdiğini iddia etmiş ve Jolie’nin kendisine satış için izin verdiğini ile sürerek Jolie’ye dava açmıştı.

Brad Pitt’in avukatlarının belgelerini elde eden CNN, oyuncunun eski eşi Jolie’ye yönelik ifadelerini yayınladı.

JOLIE İÇİN “KİNDAR” DEDİ

Jolie’yi “kindar” olmakla suçlayan Pitt’in belgelerinde “Jolie’nin Pitt ile görüşmelerini sonlandırma kararı tamamen kasıtlıdır. Davada gösterileceği üzere, Jolie’nin adımları yasadışıdır, Pitt’e zarar vermektedir ve kendisini zenginleştirmektedir” ifadeleri yer aldı.

JOLIE’Yİ SUSTURMAK İSTİYOR İDDİASI

Jolie’nin avukatı Paul Murphy ise CNN’e verdiği açıklamada Brat Pitt’in 2016 yılında uçakta Jolie ve çocuklarına şiddet uyguladığı hadiseye göndermede bulundu.

Murphy “Bugün hala, üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen, Pitt uçakta yaşanan hadiseyi inkar etmedi. Gerçek şu ki Pitt, uçakta yaşanan fiziksel şiddet olayı konusunda Jolie sessiz kalmazsa, Miraval Şatosu’nun satışıyla ilgili Jolie ile anlaşmayı reddediyor” dedi.

UÇAKTA NE YAŞANDI?

Öte yandan, Angelina Jolie,  Brad Pitt’in özel jetleriyle yaptıkları bir uçak yolculuğu sırasında, sarhoşken kendisine ve iki çocuğuna saldırdığını iddia etmişti.

Ailenin Fransa’dan Los Angeles’a seyahati sırasında gerçekleştiği belirtilen olayda Jolie, Pitt’in kendisini kafasından tutarak sarstığını, bir çocuğunu boğazladığını ve diğerinin suratına vurduğunu savundu.  Pitt’in olayda sözlü şiddet de uyguladığı ve aile bireylerinin üzerine alkol döktüğü de iddia edildi.

 

Eski eşler düşman oldu: Brad Pitt’ten Angelina Jolie’ye olay suçlama!
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.