Esra Erol’daki ‘mehdi’ gündeme bomba gibi düştü! Nihat Hatipoğlu patladı

Sözde Mehdi Mustafa Çabuk olayı Esra Erol'da patladı ve tüm Türkiye'nin konuştuğu bir olay haline geldi. Esra Erol'un programına katılan bir anne, kızının 'mehdi' olduğunu öne sürülen bir kişi tarafından kandırıldığını söyledi. İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu bu konuya dair daha fazla sessizliğini koruyamadı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatma Olgun, adındaki bir kadın kayıp kızı Mevlüde’yi aramak için Esra Erol’un programına başvurdu. Esra Erol’a katılan kadının ardından ilginç olaylar birbirini izledi.

Konuyla ilgili her yaşanan gelişme şoke ederken Esra Erol, sözde hoca ile ilgili tüm sırları tek tek ortaya çıkardı. Sözde mehdinin Çanakkale Bayramiç’te bir termal otelde 300 kişiyi zorla tuttuğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Esra Erol'daki 'mehdi' gündeme bomba gibi düştü! Nihat Hatipoğlu patladı

“Mehdi” olduğunu iddia eden Mustafa Çabuk kaçak kazıda yakalandı.

Türkiye’nin gündemine oturan ‘Mehdi’ konusuyla ilgili Nihat Hatipoğlu da sonunda patladı.

“İNSANLARI ALDATTILAR”

Hatipoğlu açıklamasında, “Mehdi’nin bulunduğu dönemde deccal olacaktır. Şu anda deccal söz konusu değil. Bu saydıklarımdan hiçbiri ortada yok. Öyleyse ortada mehdi de yok. ‘Ben mehdiye benziyorum’, ‘ben mehdiyim’ diyen çok insan çıktı bugüne kadar. İnsanları aldattılar, çok insan öldü” ifadelerini kullandı.

Esra Erol'daki 'mehdi' gündeme bomba gibi düştü! Nihat Hatipoğlu patladı

Hatipoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Mehdi’nin işaretleri vardır. Şu anda yeryüzünde söz konusu değil. Akıl, ruh yönünden hasta olan insanlar kendilerini mehdi zannedebiliyorlar. Bir kısmı hasta olduğu için bunu yapıyor. Bir kısmı da bilerek bundan bir rant sağlamak için yapıyor. Şu anda mehdi söz konusu değildir.”

Esra Erol’daki ‘mehdi’ gündeme bomba gibi düştü! Nihat Hatipoğlu patladı

Yorumlar kapalı.