Ezgi Mola ve sevgilisi karavan tatilinde

Magazin dünyasının ünlü isimleri yaz sezonunun açılmasıyla birlikte soluğu Bodrum, Alaçatı gibi turistlik yerlerde bulunan otellerde aldı. Oyuncu Ezgi Mola ise meslektaşlarının aksine tercihini karavandan yana kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Final yapan Masumlar Apartmanı dizisindeki performansının yanı sıra Erşan Kuneri’deki başarısıyla adından söz ettiren başarılı oyuncu Ezgi Mola, sezonun yorgunluğunu atmak için sevgilisi Mustafa Aksakallı ile doğaçlama bir tatil planı yaptı.

Karavanı ile Çeşme’de görüntülenen oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakmadı. “1 yıldır karavan ile gezme hayalim vardı” diyen Mola, “Bu karavanı satan kişi karşıma çıktı. Almadan önce deneyip, kullanmamı ve tecrübe etmemi söyledi. Benim de işime geldi. Kendi zevkime göre ayarladım her şeyini. Bayağı eğlenceli bir gezi şekli. Tamamen doğaçlama geziyoruz, plansız hareket ediyoruz” dedi.

Ezgi Mola ve sevgilisi karavan tatilinde

Sevgilisinin yoğun bir iş temposu olduğunu söyleyen oyuncu, “Hafta içi 3-4 günlüğüne baş başa gezmeye çıkacağız. Yoksa onu yakalamak çok zor. Evde bile doğru dürüst göremiyorum. Ne zamandır tatil de yapamıyorduk. İkimiz için de iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Oyunculuğun yanı sıra Alaçatı’da iki mekanı bulunan Ezgi Mola, ünlü dostlarından hesap alıp almamasıyla ilgili esprili bir yanıt vererek “Israr ediyorlar hesap ödemek için. Zaman zaman onları kırmıyoruz, zaman zaman bizi kırmamalarını istiyoruz. Tatlı bir denge kuruyoruz. Bir tek Enis Arıkan ocağımıza incir ağacı dikti. Her gün geliyor” şeklinde konuştu.

 

 

 

Ezgi Mola ve sevgilisi karavan tatilinde

Yorumlar kapalı.