istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Ezgi Mola’dan 14 Mayıs öncesi kadınlara seçim çağrısı: “Ne olur geleceğimiz için yapmayın bunu…”

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kalan, ünlü oyuncu Ezgi Mola sosyal medya hesabından kadınlara seçim çağrısında bulundu. Mola, "Her gün bir kadının erkek cinayetine kurban gittiği ve ceza almadığı bir düzen artık istemiyorum. Seçimlerde ne olur bunları da düşünün" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde ‘Safiye’ rolüyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ezgi Mola, Instagram hesabından kadınlara 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlere ilişkin çağrıda bulundu.

“HER GÜN BİR KADININ ERKEK CİNAYETİNE KURBAN GİTTİĞİ…”

Kadınların rahat bırakılmadığını ve bunu düşünerek oy verilmesi gerektiğini aktaran Mola, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Kadınları rahat bırakmıyorlar. Seçimlerde bunları düşünerek oy vermeliyiz değil mi! Kadını seçim arabasında bile göstermeyen, kadına şiddeti her gün daha da meşrulaştırmaya çalışan zihniyet istemiyorum. Her gün bir kadının erkek cinayetine kurban gittiği ve ceza almadığı bir düzen artık istemiyorum. Seçimlerde ne olur bunları da düşünün. Çocukları istismar edip serbest kalan din tüccarlarının destekledikleri partileri desteklemeyin. Katilleri, canileri dışarı çıkaranları, serbest bırakanları desteklemeyin. Ne olur geleceğimiz için yapmayın bunu.”

Ezgi Mola’dan 14 Mayıs öncesi kadınlara seçim çağrısı: “Ne olur geleceğimiz için yapmayın bunu...”

Ezgi Mola’dan 14 Mayıs öncesi kadınlara seçim çağrısı: “Ne olur geleceğimiz için yapmayın bunu…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!