Fatih Altaylı: Muharrem İnce, CHP’nin aradığı günah keçisi haline geldi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığını yorumlayan Fatih Altaylı, "CHP'nin aradığı günah keçisi haline geldi. Kılıçdaroğlu'nu aday yapmak için uğraşan CHP içindeki kliğin günahlarını üstlendi” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin olarak, “CHP’nin aradığı günah keçisi haline geldi. Kılıçdaroğlu’nu aday yapmak için uğraşan CHP içindeki kliğin günahlarını üstlendi. Normal şartlarda, Kemal Bey seçilemezse, suçlu adaylıktaki ısrarı ve ona “Siz aday olmalısınız” telkinini yapanlar olacakken, şimdi birden bire “olası kaybın” suçlusu haline getirildi.” yorumunu yaptı.

Altaylı yazısında, “Emin olun, CHP içinde Muharrem İnce’nin bu tavrından son derece memnun olanlar vardır. Ne de olsa aradıkları keçiyi buldular. Bugün inatçı keçi…Seçimin kaybı halinde günah keçisi.  Geçen sefer aslında çok da doğru olan mesajı ile kaybın sorumlusu haline getirilmişti.Şimdi de inadı nedeniyle getirilecek.  CHP de kaybetse bile aynı tas aynı hamam yoluna devam edecek.” ifadesini kullandı.

Fatih Altaylı: Muharrem İnce, CHP’nin aradığı günah keçisi haline geldi

Yorumlar kapalı.