istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Fatih Altaylı’dan çarpıcı iddia: Tüm muhalefet partilerinde ve muhalif görünümlü medyada iktidar köstebekleri var

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “Köstebek” başlıklı yazısında, dikkat çeken bir iddia ortaya attı. CHP de dahil olmak üzere tüm muhalefet partileri ve muhalif medyada iktidarın köstebekleri olduğunu öne süren Altaylı, “Bunlar iktidara destek veriyorlar” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, CHP dahil tüm muhalefet partilerinde ve muhalif görünümlü medyada “iktidar köstebekleri” olduğunu belirterek, “Bunlar bir yandan da parti içi kavgaları körükleyerek, muhalefetin ciddi bir güç kaybına da neden oluyorlar, bir yandan da muhalefetin dağınık bir görüntü vermesini sağlayarak, iktidara destek veriyorlar” diye yazdı.

Siyasetçilere gazetecilerle aralarında camdan duvar oluşturmaları tavsiyesinde bulunan Altaylı, “Gazeteciden medet umup, onun aklı ile hareket eden siyasetçinin ne başarılı olduğu görülmüştür ne de siyasi ömrünün uzun olduğu.

Bu konuda Mesut Yılmaz hayatta olsa idi anlatacağı çok şey olurdu. Ama Tansu Çiller’in anılarını dinlemek bile öğretici olabilir” ifadelerini kullandı.

Yazının tamamı için tıklayın…

Fatih Altaylı’dan çarpıcı iddia: Tüm muhalefet partilerinde ve muhalif görünümlü medyada iktidar köstebekleri var

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!