istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Fatih Altaylı’dan “ücretsiz doğalgaz” değerlendirmesi: “Bunun parasal karşılığı 125 ila 150 TL arası. Yaz aylarında doya doya ısınırsınız…”

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan "ücretsiz doğalgaz" değerlendirmesi: Ben buna müjde diyemiyorum, günlüğü 5 TL'ye gelir, olsa olsa "sadaka" denir

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 1 yıl boyunca her ay 25 metreküp doğalgazın ücretsiz olacağı açıklamasını değerlendirdiği yazısında, “Bunun parasal karşılığı 125 ila 150 TL arası. Yaz aylarında doya doya ısınırsınız. Tabii ısınma bedeline bu indirim var mı, bilmiyoruz çünkü mutfak ve sıcak su bedeli diye açıklandı. Abonelerin ne kadarı doğalgazı mutfağına da bağlatabilmiş onu da bilmiyoruz çünkü güvenlik nedeniyle her mutfağa doğalgaz bağlanamıyor.” ifadelerini kullandı.

İndirimin detaylarının belli olmadığına işaret eden Altaylı, “Doğrusunu isterseniz, ben buna pek müjde diyemiyorum. Diyen olacağını da pek zannetmiyorum. Günlüğü 5 TL’ye gelir. Olsa olsa “sadaka” denir. Dilenciye bile verseniz, ters ters bakar. İçinden ne der bilemezsiniz!” diye yazdı.

Fatih Altaylı’dan “ücretsiz doğalgaz” değerlendirmesi: “Bunun parasal karşılığı 125 ila 150 TL arası. Yaz aylarında doya doya ısınırsınız…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!