istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Fatih Portakal, Kemal Kılıçdaroğlu’na demediğini bırakmadı: Korkak ve basiretsiz bir lider

Gazeteci Fatih Portakal, kendi kanalında yaptığı yayında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu. “"Kemal Kılıçdaroğlu benim gözümde basiretsiz ve korkak bir liderdir” diyen Portakal, “Demokrasi, sevgi, aşk dili falan bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz. Yazık ya. Saf mıyım ben, ya safım ya aptalım” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaybetmesinin ardından muhalefette başlayan tartışmalar devam ediyor.

Özellikle CHP’de Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifasına yönelik bir talep gelirken, Kılıçdaroğlu istifa etmeyerek yola devam mesajı verdi.

“KILIÇDAROĞLU KORKAK VE BASİRETSİZ BİR LİDER”

Gazeteci Fatih Portakal kendi YouTube kanalında Kemal Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu. Portakal, Kılıçdaroğlu’nun korkak ve basiretsiz bir lider olduğunu söyledi.

“Demokrasi işte sevgi, aşk dili şudur budur bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz” diyen Portakal, insanları bu şekilde tanımanın iyi olduğunu ifade etti.

Değişime inanmakla ya saf ya da aptal olduğunu da sözlerine ekleyen Fatih Portakal, “Her zaman söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu olmasa başka bir aday olsa yine ona oy verecektim ben. Ama artık yeter benden pas diyorum.” dedi.

“KILIÇDAROĞLU OLMASA BAŞKA BİR ADAY OLSA YİNE ONA OY VERECEKTİM”

Fatih Portakal’ın konuyla ilgili ifadeleri şöyle:

CHP’de bunu göremiyorsunuz, basiretsiz ve korkak bir liderden bahsediyoruz. Benim gözümde artık Kemal Kılıçdaroğlu böyledir. Yani öyle atıp tutan demokrasi işte sevgi, aşk dili şudur budur bunların hepsinin yalan olduğunu görüyoruz. İyi oluyor aslında, böyle tanımamız da iyi oluyor insanları. Bu şekilde mi yönetecektiniz o zaman insanları, yazık ya saf mıyım ben ya. Ya safım ya aptalım yani o zaman. Ama değişime inandım ben, her zaman söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu olmasa başka bir aday olsa yine ona oy verecektim ben. Ama artık yeter benden pas diyorum.

Fatih Portakal, Kemal Kılıçdaroğlu’na demediğini bırakmadı: Korkak ve basiretsiz bir lider

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!