Filmi yapılacak olan Aşk-ı Memnu’nun Adnan Ziyagil’i belli oldu!

Bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu, Bihter ismiyle sinema filmi olacak. Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter’i canlandıracağı filmde, Adnan Ziyagil karakterini Mehmet Aslantuğ’un oynayacağı iddia edildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aşk-ı Memnu romanı ilk kez sinema filmi olacak. Daha önce iki kez dizi olarak uyarlanan Aşk-ı Memnu romanında, Adnan Ziyagil rolünü ikinci uyarlama versiyonunda Selçuk Yöntem oynamıştı.

İlk kez sinema filmi olacak olan romanın yeni versiyonunda Adnan Ziyagil’i oynayacak isim gizemini korurken, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’dan konu ile ilgili bir yazı geldi.

Akay, yapımcı firmanın Adnan Ziyagil karakteri için Kenan İmirzalıoğlu’nu düşündüğünü, ancak Adnan karakteri Behlül karakterinden daha yakışıklı olacağı için, Mehmet Aslantuğ da karar kıldıklarını iddia etti.

Filmi yapılacak olan Aşk-ı Memnu’nun Adnan Ziyagil’i belli oldu!

Ayrıca Onur Akay, “Gerçi Mehmet Aslantuğ da Adnan Ziyagil için biraz fazla yakışıklı. Bihter’in Behlül’e nasıl gönlü kayacak bilmiyorum ama Adnan Ziyagil bu sefer Bihter yerine Firdevs’le evlenebilir. Çünkü Firdevs de Bihter’den daha güzel.” ifadelerini kullandı.

Adnan Ziyagil karakterini, film versiyonunda oynaması için Halit Ergenç, Kerem Alışık, Mehmet Aslantuğ ve Mustafa Uğurlu’nun düşünüldüğü de gündeme gelmişti.

Filmi yapılacak olan Aşk-ı Memnu’nun Adnan Ziyagil’i belli oldu!

Yorumlar kapalı.