1. Haberler
  2. Haber
  3. Fox TV’nin eski spikeri Nazlı Tolga’ya şantaj şoku! “Elimde binlerce videon var” diyerek tehdit etti…

Fox TV’nin eski spikeri Nazlı Tolga’ya şantaj şoku! “Elimde binlerce videon var” diyerek tehdit etti…

Gazeteci Nazlı Tolga'nın başı ablasının sevgilisiyle dertte. Ablasının takıntılı sevgilisi Tolga'ya önce hakaret ve tehditlerle dolu video gönderip ardından, 'Elimde binlerce fotoğrafın ve görüntün var' diyerek şantaj yapmaya başladı. Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak ablasının eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Nazlı Tolga‘nın ablası Eda Tolga, şiddetli geçimsizlik yaşadığı sevgilisiyle Hakan Öztürk‘e ayrılma kararı aldı. Ayrılığı kabullenemeyen sevgili Hakan Öztürk, Eda Tolga’ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı.

Sabah’ın haberine göre, tehditlere boyun eğmeyen Eda Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Mahkeme, Öztürk’ün 2 ay süreyle Tolga’nın konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

“NAZLI SENİN PARANIN GEÇMEDİĞİ ANLAR VAR”

Karar sonrası daha fazla öfkeye kapılan Hakan Öztürk iddiaya göre bu kez Eda Tolga’nın ablası Nazlı Tolga’ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar göndermeye başladı.

Telefonun karşısına geçerek çektiği tehdit ve hakaret içerikli video kayıtları gönderen Öztürk, Tolga’ya şantaj da bulundu.

Eline geçirdiği bilgisayarda Tolga’ya ait binlerce fotoğraf ve video bulunduğunu söyleyen Öztürk, “Nazlı senin paranın ve sözünün geçmediği anlar var. İşte o an bu an. Elimde binlerce fotoğrafın videon var. Elimdekileri yayınlamamak için Eda’ya söyle beni arasın” şeklinde şantaj içerikli bir video gönderdi.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VERİLDİ

Hakaret, tehdit ve şantajın boyutunu her geçen gün arttıran Hakan Öztürk’ün bu eylemlerinden sıkılan Nazlı Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak ablasının eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti.

Mahkeme, Tolga’nın talebi üzerine Öztürk’e yönelik 2 ay süreyle konutuna ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

NAZLI TOLGA KİMDİR

Nazlı Tolga Brenninkmeyer, 8 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Babası Malatyalı, annesi Samsunludur. 7 yaşında babasının görevi nedeniyle Ankara’dan İstanbul’a taşındı. İlk olarak Erenköy İlköğretim Okulu ardından Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı.

Ardından Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini aldı. Üniversite eğitimini aldığı sırada Kanal D’ye yaptığı staj başvurusunun kabul edilmesi ile 1998 yılında habercilik kariyerine başladı.

Tolga, 2013 yılında Hollandalı iş insanı Lawrence D. ile evlenmiş ve Brezilya’ya yerleşmişti.

Fox TV’nin eski spikeri Nazlı Tolga’ya şantaj şoku! “Elimde binlerce videon var” diyerek tehdit etti…
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.